Nasz gabinet

Centrum Urody i Relaksu „Estetica” zostało założone w kwietniu 2011 roku. Pracuje tu zespół dla którego kosmetologia, dermatologia i bioodnowa są przede wszystkim pasją. Naszym celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologicznych i kosmetycznych naszych klientów.

Nasz zespół

Estera
EsteraWłaścicielka
Od wielu lat silnie związana z kosmetologią. Uwielbia pracę ze skórą i ciałem. Pasjonuje się kosmetologią medyczną i terapeutyczną. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje. Widoczne efekty pielęgnacji są dla niej największą nagrodą. Zdobywa nową wiedzę by uświadamiać i edukować swoich klientów o możliwościach jakie daje kosmetologia i pielęgancja domowa. Kosmetologia to dla niej nie tylo praca, ale przede wszystkim pasja. W swojej pracy dąży do perfekcji.
dr Ewa Dybiec
dr Ewa DybiecDoktor nauk medycznych w dziedzinie radiologii i radiodiagnostyki
W 2008 roku uzyskała tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej. Jej praca dyplomowa została wyróżniona i opublikowana w Academy of Aesthetic and Anti-Aging Medicine. Stale podnosi swoje kwalifikacje. W 2011 r. uzyskała tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Dr Ewa Dybiec jest energiczną kobietą, otwartą na potrzeby klientów, pasjonatką i doświadczoną specjalistką.