O nas 2017-12-15T23:28:09+00:00

Nasz gabinet

Centrum Urody i Relaksu „Estetica” zostało założone w kwietniu 2011 roku. Pracuje tu zespół dla którego kosmetologia, dermatologia i bioodnowa są przede wszystkim pasją. Naszym celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologicznych i kosmetycznych naszych klientów.

Nasz zespół

Estera
EsteraWłaścicielka
Od wielu lat silnie związana z kosmetologią. Uwielbia pracę ze skórą i ciałem. Pasjonuje się kosmetologią medyczną i terapeutyczną. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje. Widoczne efekty pielęgnacji są dla niej największą nagrodą. Zdobywa nową wiedzę by uświadamiać i edukować swoich klientów o możliwościach jakie daje kosmetologia i pielęgancja domowa. Kosmetologia to dla niej nie tylo praca, ale przede wszystkim pasja. W swojej pracy dąży do perfekcji.
Magda
MagdaDyplomowana kosmetolog
W codziennym życiu kładzie ogromny nacisk na rozwój i edukację. Magda jest osobą sumienną. Lubi precyzję w wykonywanych czynnościach. Gdy podejmuje się zadania zawsze daje z siebie 100%. Potrafi wysłuchać potrzeb klienta i wspólnie odnaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Specjalizuje się w kosmetologii pielęgnacyjnej i terapeutycznej, wykonuje także pozostałe zabiegi.
Sylwia
Sylwia
Pracowitość, dążenie do perfekcji, ciekawość świata i przede wszystkim „artystyczna dusza” – to Sylwia. Z łatwością odnajduje potrzeby klientów. Najlepiej czuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała, które łączą w sobie relaks i intensywne działanie.
Sylwia jest osobą otwartą, pozytywnie nastawioną do życia, zawsze uśmiechniętą.
Angelika
Angelika
Bardzo dobrze czuje się w łączeniu klasyki z nowoczesnością. Klasyka manicure z odrobiną awangardy to jej specjalność. Rozwija swoje umiejetności i podnosi kwalifikacje z zakresu manicure, pedicure i pielęgnacji twarzy. Odnajduje stylizacje, które podkreślają styl i urodę naszych klientek i klientów. Angelika emanuje subtelną wrażliwością i cierpliwością, zarażając anielskim wyciszeniem.
Alina
AlinaDyplomowana masażystka
Alina posiada niewyczerpane pokłady energii. Specjalizuje się w masażu relaksacyjnym, klasycznym oraz refleksologii. Pasjonatka odnowy biologicznej i zdrowego stylu życia. Wszechstronność zainteresowań oraz doświadczenie Aliny przynoszą naszym klientkom i klientom świetne efekty terapeutyczne.
dr Ewa Dybiec
dr Ewa DybiecDoktor nauk medycznych w dziedzinie radiologii i radiodiagnostyki
W 2008 roku uzyskała tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej. Jej praca dyplomowa została wyróżniona i opublikowana w Academy of Aesthetic and Anti-Aging Medicine. Stale podnosi swoje kwalifikacje. W 2011 r. uzyskała tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Dr Ewa Dybiec jest energiczną kobietą, otwartą na potrzeby klientów, pasjonatką i doświadczoną specjalistką.